Objednajte do 12:00 hod. a odosielame ešte dnes (v pracovné dni).
Objednajte do 12:00 hod. a odosielame ešte dnes (v pracovné dni).

Doprava a platba

1.1 Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. Pri každom tovare je uvedená dostupnosť tovaru.

Zásielky sú expedované prostredníctvom kuriérom zvyčajne do 24 hodín (max.48hod) od objednania, závisí to na zvolenom spôsobe dopravy a platby, dodanie sa pohybuje v rozmedzí  2 až 4 pracovné dni podľa doby prepravy prepravcu.

1.2 Každý zákazník je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailom. Status objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme.

1.3 Tovar je dodávaný prostredníctvom kuriéra na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru.

1.4 Tovar je k dispozícii aj k osobnému odberu na adrese spoločnosti GEPO, s.r.o., M.R.Štefánika 34, 010 01 Žilina po vzájomnej dohode.

1.5 Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

1.6 Tovar dodávame výlučne na území Slovenskej republiky.

1.7 Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim po úhrade celkovej ceny tovaru a poštovného (podľa cenníka SP)vopred náš bankový účet.